Volám sa Ivana Jakabovičová, vyštudovala som 1. lekársku fakultu Karlovej Univerzity v Prahe, posledný ročník štúdia som pôsobila na Univerzitnej klinike Carla Gustava Carusa v Nemecku v meste Drážďany. Následne som viac ako 4 roky pracovala ako klasický lekár v nemocnici, najskôr na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a následne na oddelení urologickom.

V roku 2013 som sa zoznámila s metódou skenar. Odvtedy s týmto prístrojom pracujem – často v kombinácii s rôznymi výživovými doplnkami, fyzioterapiou, masážami, vždy podľa individuálnych potrieb klienta.

Z klasickej medicíny som sa prirodzene dostala k medicíne psychosomatickej. Čo to znamená? Som lekár a z teoretickej oblasti viem o tele všetko. Ako vyzerá zvnútra, aké chemické procesy v ňom prebiehajú. Ale pozor. Je to VAŠE telo. To znamená, že nikto ho nepozná lepšie ako Vy, koniec koncov s ním žijete celý život. Telo nie je auto, ktoré priveziete do servisu, necháte ho tam, aby vymenili a opravili, čo je treba a funkčné si ho vezmete domov. Je potrebná spolupráca.

Lekári/liečitelia/bylinkári/homeopati Vás môžu nasmerovať, byť pomocníkom.

Ale najdôležitejším článkom v schéme ste VY!

A to je prístup, ktorý budem očakávať aj od Vás, keď sa rozhodnete ma navštíviť.